SPACEPLAN 1.0.03 (ios)

SPACEPLAN

SPACEPLAN
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SPACEPLAN, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir bilim kurgu tıklama oyunudur.

SPACEPLAN, sizi şaşırtacak ve oynadığınızda yüzünüzde gülücükler açtıracak deneysel bir oyun. Açıkçası bu oyunu hangi kategoriye koymalıyım diye de epey düşündüren bir yapım. Stephen Hawking'in eseri Zamanın Kısa Tarihi'ni Jake Holland'ın tamamen yanlış anlamasına kısmen dayalı bu deneysel oyunda, iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde enteresan bir deneyim yaşayacaksınız. Buradan geliştirici ekibe saygılarımı iletiyorum.

Öncelikle SPACEPLAN oyununun Astrofizik Topluluğu tarafından 'tüm zamanların en iyi bilim kurgu tıklama oyunu' olarak adlandırıldığını bilmiyordum. Oyunun açıklama kısmını okursanız bu detay gözünüze çarpacaktır. Nasıl anlatacağımı da tam olarak bilmediğimden, bir gezegenin yörüngesinde dönen tanımlanamaz uydudan patates tabanlı cihazlar ve proplar oluşturmak ve fırlatmak için manuel tıklamalar ve zaman geçitlerini kullanmanız gerektiğini söylememin yeterli olacağını umuyorum. Görsel olarakta oldukça ilginç olan oyunun bağımlısı olacağınızı da şimdiden söyleyeyim.

Bir oyunda mükemmelliği arıyorsanız SPACEPLAN oyununa cüzi bir miktar ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR