SpaceTapTap 1.0 (ios)

SpaceTapTap

1.0
SpaceTapTap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpaceTapTap, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

SpaceTapTap, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri/refleks oyunu olarak ön plana çıkıyor. Renkli görsellere sahip olan oyunda gezegenler arası yolculuğa çıkıyorsunuz.

Evrenin derinliklerinde geçen bir oyun olan SpaceTapTap, basit oynanışı ve farklı mekanikleriyle zevkli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Reflekslerinizi sınamanız gereken oyunda dikkatli olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda uzay gemilerini kontrol ediyor ve dairelerin etrafındaki puanları toplamaya çalışıyorsunuz. Zorlu bir kurguya sahip olan oyunda uygun zamanı ayarlamalısınız. Zevkli bir deneyim sunan SpaceTapTap'ı mutlaka denemelisiniz. Eğer beceri ve refleks oyunlarını seviyorsanız SpaceTapTap tam size göre. Çocukların da beğenerek oynayabileceği SpaceTapTap'ı sakın kaçırmayın.

SpaceTapTap oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.