Sparks

Sparks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kolay kullanım özellikler ve ücretsiz olarak sunulmasıyla dikkat çeken Sparks ile kolayca GIF görseller hazırlayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Sparks GIF konusunda kullanıcılara yardımcı olmak adına tasarlanmış ücretsiz bir uygulama. İnternet aleminde adeta bir fenomen haline gelen GIF'ler kelimelerin anlatamadığını birkaç saniyede anlatıyor. Özellikle yaratıcı ve olabildiğine eğlenceli bir konuya sahipse, 3-4 saniyelik GIF'leri dakikalarca izleyip keyif almak mümkün. Elbette bu noktada iş sizin hayalgücünüze kalıyor.

GIF yaratmak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Basit ve sade yapısıyla konu hakkında tecrübesi olmayan kullanıcıların bile rahatlıkla faydalanabileceği bir uygulama olan Sparks sosyal medya desteği de sunmakta. Bu özelliği kullanarak yarattığınız GIF'leri Facebook ve Twitter gibi kanallarda paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın en ilgi çeken yanlarından birisi de sadece GIF yaratma konusuna yoğunlaşmayıp aynı zamanda diğer kullanıcıların yaptıkları GIF'lere de göz atmamıza olanak tanıması. Bu yönüyle Sparks adeta bir sosyal medya platformu gibi işliyor. Akışta sunulan GIF'lere göz atabilirsiniz. Uygulamada çok sayıda filtre ve yazı fontu da yer almakta. Bunları kullanarak GIF'lerinizi daha kişisel ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Spor, komedi, politik, ünlülerin komik halleri gibi farklı kategorilere sahip olan Sparks GIF yapma konusunda iyi bir seçenek.

YORUMLAR