Spartan Wars: Elite Edition 1.1.1 (ios)

Spartan Wars: Elite Edition

Spartan Wars: Elite Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    218

  • Üretici

    tap4fun

Spartan Wars: Elite Edition, kendi şehrinizi kurarak güçlü bir orduya sahip olacağınız ücretsiz bir iOS savaş ve strateji oyunudur.

Spartan Wars: Elite Edition, iPhone ve iPad'leriniz ile beraber Spartalı'lardan oluşan bir şehir kurarak, kendi yetiştireceğiniz güçlü askerlerden oluşan bir ordu yaratacağınız ve düşmanlarınıza korku salacağınız mükemmel bir savaş ve strateji oyunudur. Spartan Wars, tek kişilik oynanan bir aksiyon oyunu değildir. Diğer oyuncular ile takım oluşturarak amansız düşmanlara karşı birlikte mücadele etmeniz gereken heyecanlı bir oyun olduğu için cihazınızın interneta bağlı olması gerekmektedir.

Şehrinizi daha da büyütmek ve güçlü yapmak istiyorsanız uygulama içerisinde mağazayı kullanarak oyun içi alışveriş yapmanızı sağlayan incilerden satın alabilirsiniz. Şehrinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve tamamen kendi kişisel zevk ve planlarınıza göre bir şehir kurabilirsiniz. Oyundaki savaş ve inşa etme aksiyonları oyunun tek amacı değildir. Aynı zamanda içinde bulunduğunuz dünyayı keşfedebiliyorsunuz.

Oyunun genel atmosferine uyan mükemmel grafikleri ile detaylı bir şekilde oluşturacağınız şehirler, oyunun ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir. Oynanışı da gayet rahat olan Spartan Wars'da, yeni başyana oyuncular düşünülerek ipucu kısmı oluşturulmuş ve buradan Spartalıların yaşam tarzları ve savaşçı özellikleri hakkında genel bilgiler edinebiliyorsunuz.

Genel olarak baktığımızda gayet iyi ir oyun olan Spartan Wars: Edlite Edition, güzel özelliklere sahip başarılı ve etkileyici bir savaş ve strateji oyunudur. Savaş ve şehir inşa etme dışında size verilen bazı ekstra görevler ile oynaması daha da eğlenceli hale gelen oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR