Spartania

Spartania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Spartonix

Spartania, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz popüler bir strateji oyunu.

Spartania, antik dönemdeki Spartalılar'dan etkilenerek oluşturulan popüler bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz bu oyunda, Thermopylae savaşında Persler tarafından bozguna uğratılan Spartalıların yeniden doğuşuna ortak olacak ve onları yenilmez bir güç haline getirmeye çalışacağız. Son zamanlarda oynadığım en başarılı strateji oyunlardan biri olduğundan denemenizi mutlaka öneririm. 

Spartania'nın özelliklerine baktığımızda, grafiklerinin çok iyi olduğunu söylemeliyim. Harika bir atmosferde oynamaya başlıyoruz ve aksiyon giderek dozunu artırıyor. Dünyanın her yerinden insanla ortak bir mücadelenin içine giriyoruz. Savaşçılardan okçulara, atlı birliklerden büyücülere kadar ordumuzu elimizden geldiğince güçlendirmeli ve Spartania dünyasında Spartalıların onur savaşına destek olmalıyız. Tabii savaşın yanında bu birlikleri geliştirmemiz gerektiğini de unutmayalım. 

Erkek veya kadın komutan olarak göreve başlayacağımız oyunu denemenizi mutlaka öneririm. Aynı zamanda Spartania ücretsiz olarak indirilebiliyor, savunma ve saldırı stratejilerinize güveniyorsanız kesinlikle oynayın derim.

YORUMLAR