Spawn Wars 2

Spawn Wars 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    GAMEVIL Inc.

Gamevil fenomenlerinden biri olan Spawn Wars'un devam oyunu her zamankinden daha iddialı ve daha kaliteli bir yapıt.

Mobil oyun dünyasında kendine has bir yer edinen Gamevil'in yeni oyunlarından biri olan Spawn Wars 2, bir önceki oyunda eksik kalan her şeyi daha iyi yapan ve tekrar oynanabilirliği yüksek olan bir başyapıt. Hem grafiklerde hem de oynanışta göze çarpan güzel gelişmeler var. Daha önceki oyunu oynayıp sevdiyseniz bu oyunun bağımlılık yapma ihtimali çok yüksek. İlk kez Spawn Wars 2 ile tanışacak olanlar için de şunu söyleyebilirim: Aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre.

Oyunu ücretsiz indirip oynayabiliyorsunuz ve reklam politikalarından mümkün olduğunca kaçınılmaya çalışılmış. Fakat Spawn Wars 2 oynarken yaşayabileceğiniz iki adet sıkıntı mevcut. Birincisi, oyunu oynamak için internet bağlantınızı açık tutma zorunluluğu. Bu nedenle kablosuz ağa bağlanmadan oynama fırsatınız az olacaktır. İkinci sorun ise beşinci seviyeden sonra oyun içi satın alma yapmadığınızda ilerleyişinizin epey yavaşlaması. En azından çok büyük masraf yapmadan oyunu oynayabileceğinizi belirtmeden etmeyelim. Ve oyuna ısındığınız zaman belki de cebinizden çıkan paraya üzülmeyeceksiniz.

Savaşçı bir sperm hücresini oynadığınız bu oyunda amacınız hayat yaratabilmek. Ancak hepimizin bildiği gibi hayat oluşturmak için giden yolda spermler aralarında kıran kırana bir savaş veriyorlar. Amaç, en güclünün en harika bebeği yaratması. Hayat gerçekten de büyük gizemlerle dolu ama biz oyuna devam edelim. 100 tane farklı seviyeyi geçmeniz gereken bu oyunda karşınıza oldukça ilginç rakipler çıkıyor. Oyunun zorluk ayarı ise buna takiben adil bir şekilde dağıtılmış. Sürükle ve bırak komutunu bolca kullandığınız Spawn Wars 2, görselleriyle ve efektleriyle de göz kamaştırıyor. İlk oyunu oynayıp denemek isteyenlere kötü haberimiz var, Gamevil iOS ve Android için olan versiyonları ortadan kaldırdı.

YORUMLAR