Speakle

Speakle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Speakle

Speakle uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan aklınızdaki tüm itiraf etmek istediklerinizi zorlanmadan tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Speakle uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz son zamanlarda ortaya çıkmış kaliteli itiraf uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Son günlerde ortaya çıkan yeni trend, pek çok itiraf uygulamasının yayınlanmasını sağladı ve bu uygulamalar arasından Speakle'ın kaliteli bir alternatif olarak ayrıldığını söyleyebilirim.

Uygulamanın kolay kullanılır ve basit bir arayüzü olması ancak tüm işlevlerini başarıyla sunabilmesi takdire şayan. Aklınızda olan ancak kimseye itiraf edemediğiniz şeyleri Speakle içerisinden gönlünüzce paylaşabiliyor, böylece kimsenin kim olduğunuzu bilmesine imkan bırakmadan düşüncelerinizi aktarabiliyorsunuz.

Speakle ile paylaştığınız itiraflarınızda hiç bir şekilde adınız ya da kimliğinizi belli edecek bir özellik bulunmuyor. Dolayısıyla paylaşım yaptığınızda bunları tüm dünya okuyabiliyor ama kimliğinize dair herhangi bir bilgi paylaşılmaması sayesinde kendinizi geride tutabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanırken arkadaşlarınızı takip etmenize gerek yok ve böylece dünyanın her yanından itirafları sorunsuzca okuyabiliyorsunuz.

Elbette başkalarının itiraflarını paylaşmak veya altlarına yorumlar atmak da mümkün. Böylece yeteri kadar etkileşimin sunulduğu kesin ve beğendiğiniz itirafları kaybetmek de imkansız. Eğer yeni ve kolay kullanılır, güvenli bir itiraf uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum. Fakat şimdilik kullanıcı tabanının çoğunlukla İngilizce konuşanlar olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

YORUMLAR