Speed Racing on Asphalt Tracks 1.4 (ios)

Speed Racing on Asphalt Tracks

1.4
Speed Racing on Asphalt Tracks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Racing on Asphalt Tracks mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Speed Racing on Asphalt Tracks eğer nitroyu kökleyerek yanladığınız yarış oyunlarını seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Speed Racing on Asphalt Tracks'de Tokyo şehrine konuk oluyoruz ve bu şehirde gece vakitlerinde düzenlenen yasadışı yeraltı yarışlarına katılıyoruz. Oyunda bize uçuk tasarımlara ve motorlara sahip araçları kullanabilme imkanı veriliyor. Aracımızla katıldığımız yarışlarda rakiplerimizi geride bırakarak bitiş çizgisinden ilk geçen araba olmak için mücadele ediyoruz.

Speed Racing on Asphalt Tracks'ta futuristik tasarıma sahip araçlara ve spor arabalara yer veriliyor. Oyuncular yarışları kazanarak para kazanabiliyorlar ve bu parayı sahip oldukları araçları geliştirmek, yeni araçlar satın alabilmek için kullanabiliyorlar. Oyunda toplamda 10 farklı araç seçeneğine sahibiz. Bu araçlar bize farklı sürüş deneyimleri yaşatmaktalar.

Speed Racing on Asphalt Tracks'ta yarıştığımız yerlerdeki binalar ve çevresel öğeler basit ve düz kaplamalara sahipler. Neyse ki oyundaki araç grafikleri ve görsel efektler göze hoş görünüyor.

YORUMLAR