SpeedCar

SpeedCar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedCar, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak indirerek heyecanla oynayabilecekleri 3 boyutlu bir araba yarışı oyunudur.

SpeedCar, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz 3 boyutlu bir araba yarışı oyunudur. Gerçekç araba motoru ve fiziği efektleri bulunan oyunda kendinizi gerçek bir araba sürüyor gibi hissedebilirisniz.

Oynanışı da gayet rahat olan oyundaki amacınız kaza yapmadan olabildiğince çok gidebilmek. Tek parmak ile yönlendirebileceğiniz arabanız ile diğer arabaların yanlarından oldukça süratli geçerek ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca arabanızın yönünü değğiştirmek için cihazınızı sağa ve sola yatırabiliyorsunuz.

Oyunda yüksek puanlar alarak yeni arabaların kilitlerini açabiliyorsunuz. Yeni arabalar elinizde bulunan arabalara göre daha güçlü ve hızlıdır. Bu nedenle elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız.

Araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alan kulllanıcıların beğeneceği ücretsiz ve heyecanlı bir araba yarışı olan SpeedCar'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR