SpeedyPups

SpeedyPups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedyPups hızlı ve heyecanlı birp latform oyunudur

SpeedyPups oyunculara Mario ve Sonic gibi klasikleşmiş video oyunlardakine benzer bir yapı sunan ve retro havayı güzel bir şekilde canlandıran bir mobil platform oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz SpeedyPups'da farklı beceri oyunu türlerini birleştiren bir yapı mevcut. SpeedyPups'da robotlar tarafından kaçırılan arkadaşlarını kurtarmaya çalışan sevimli minik köpek yavrularına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Robotları yakalamak için farklı dünyaları ziyaret ettiğimiz oyun oldukça hızlı bir oynanışa sahip. Amacımıza ulaşmak için sürekli ilerlerken bir yandan da karşımıza çıkan engelleri aşmaya, düşmanlarımızdan sıyrılmaya, diğer yandan da yolumuz üzerindeki kemikleri toplamaya ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Bunların yanında kuvvetli bölüm sonu canavarları da oyuna daha fazla heyecan katıyor.

SpeedyPups Mario gibi oyunlardaki platform yapısını sonsuz koşu oyunu yapısıyla birleştirmekte başarılı bir iş çıkarıyor. 16 bit grafiklerle süslenmiş oyun retro tarzıyla da stil sahibi bir görünüm sunuyor. Çok sayıda farklı bölüme yer verilen oyunda farklı köğek yavrularından birini ana kahramanınız olarak seçebilirsiniz.