Spellfall 1.2.0 (ios)

Spellfall

Spellfall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spellfall karşımıza RPG öğeleriyle zenginleştirilmiş eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak çıkıyor.

Spellfall hem iPhone hem de iPad cihazlara ücret ödemeden indirebileceğiniz eğlenceli ve bir o kadar da orijinal bir bulmaca oyunudur. Aslında Spellfall’a tamamen bir bulmaca oyunudur diyemeyiz çünkü oyunda RPG öğeleri de yer almakta.

Öncelikle Spellfall’da yapmamız gereken şey, diğer eşleştirme ve bulmaca oyunlarında olduğu gibi uygun taşları yan yana getirmeye çalışarak yok olmalarını sağlamak. Bu taşlar yan yana geldikçe ortaya güçlü büyüler çıkıyor ve bu büyüler rakibimize zarar veriyor. RPG oyunlarında görmeye alıştığımız gibi Spellfall’da da kontrolünü ele aldığımız karaktere yeni eşyalar ve ekimpan alabiliyoruz.

Oyuna ilk başladığımızda bizi görece olarak kolay bölümler karşılıyor. Fakat bir süre sonra bölümler bir hayli zorlaşıyor ve düşmanlar yeteneklerimizi gerçekten tam anlamıyla sınıyor. Etkileyici görsellerle birleşen orijinal oyun yapısı, Spellfall’un en güçlü kozlarından bir tanesi. Eminim ki bu oyun rakipleri arasından hızla sıyrılıp oyunseverler arasında popüler olacaktır.