SpellingCity 1.9.3 (ios)

SpellingCity

SpellingCity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirilebilen SpellingCity birçok alıştırmayı beraberinde getiriyor ve bunların hepsini oyunlar eşliğinde sunuyor.

SpellingCity ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir İngilizce pratik uygulamasıdır. Çağımızın en büyük zorunluluklarından bir tanesi de İngilizce bilmek ve akıcı bir şekilde konuşabilmektir. Giderek daha da global hale gelen dünyada ortak dil olarak kabul edilen İngilizce artık bir zorunluluk haline geldi.

Fakat ne yazık ki herkesin İngilizce öğrenmek için ya vakti ya da maddi durumu yeterli gelmiyor. SpellingCity ücretsiz olarak sunulmasıyla ve içerdiği pratik alıştırmalarla dikkat çeken faydalı bir İngilizce öğrenme uygulaması.

Uygulamada farklı türde kelimeler ve bu kelimelerle ilgili alıştırmalar bulunmakta. Örneğin eş anlamlılar, zıt anlamlılar, sık kullanılan kelimeler, renkler, sıfatlar ve dahası bu uygulamada toplanmış. SpellingCity'de tüm alıştırmalar oyun havasında sunuluyor. Bu da özellikle çocuklar tarafından kullanımını son derece keyifli bir hale getiriyor. Uygulamada birçok farklı alıştırma bulunmakta ve kullanıcılar dilediklerini seçmekte özgürler.

SpellingCity'nin arayüzü de gerçekten şık görünüyor. Renkli bir tasarıma sahip olan uygulamada yaptığınız pratikler ve alıştırmalar kesinlikle zihinde yer ediyor. Elbette alıştırmaları düzenli bir şekilde yapmak da işin bir parçası.

Eğer siz de ücretsiz ve pratik yoldan İngilizce öğrenmek istiyorsanız SpellingCity'yi denemenizde fayda var.

YORUMLAR