Spellspire 1.1.2 (ios)

Spellspire

Spellspire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • Üretici

    10tons

Spellspire, kelime bularak ilerlediğiniz aksiyon rpg oyunu.

Spellspire, kelime oyunu ile aksiyon rol yapma oyunu türünü başarılı şekilde harmanlayan orijinal bir yapım olarak iOS platformunda karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad’de oynanabilir olan oyunda yolumuza çıkan yaratıkları öldürmek için kelime bulmamız gerekiyor. Ne kadar uzun kelimeler bulursak etki gücümüz o kadar fazla oluyor.

Kelime bulma oyunlarını seviyorsanız benzersiz oynanış sunan bu oyunu kesinlikle oynamanızı isterim. El çizimi harika görselleriyle çeken oyunda yolunuza çıkan yaratık, iskelet, şövalye, zombi ve nice düşmanları kelime bularak öldürüyoruz. Verilen vakit içerisinde kelime bulamazsak saldırıya uğruyoruz. Hem bizim hem de düşmanlarımızın gücü bulunduğundan tek hamlede ölme veya öldürme lüksümüz yok.

Oyunun oynanışı çok basit. Karşımıza düşman çıktığında süre işlemeye başlıyor ve oyun alanının altında karışık sıralanan harflerden kelime çıkartıyoruz. Kelimeyi bulduktan sonra kılıç simgesine dokunarak saldırımızı gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde tüm katları çıkıp bitirmeye çalışıyoruz.

YORUMLAR