Spellstone 1.10.0 (ios)

Spellstone

Spellstone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spellstone, ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bir kart oyunu.

Spellstone, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kart oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun genel olarak Heartstone çizgisinde ilerliyor fakat rakiplerinden sıyrılabilmek için bazı özgün öğelere yer veriyor.

Oyunda fantastik bir hikayeye yer veriliyor ve olayların örgüsü çok iyi bir şekilde yansıtılıyor. Oyuncular hikaye modunda ilerleyebilecekleri gibi isterlerse diğer oyunculara karşı mücadele edebilirler.

Stratejimizi oluşturmak tamamen bize bağlı olduğu için elimizdeki kartları da ona göre seçmemiz gerekiyor. Oyunda yüzlerce kart mevcut ve bunların her biri kendilerine has özelliklere sahip ırklardan oluşturulmuş.

Söz konusu bu ırklar arasında insanlar, canavarlar, iblisleri hayvanlar ve dahası bulunuyor. Rakiplerimize karşı giriştiğimiz mücadeleleri kazandıkça hazineler kazanıyoruz. Özel etkinliklerle zenginleştirilmiş olan hikaye akışı dikkati çeken unsurlardan birisi.

Başarılı bir karaktere sahip olan Spellstone, kart oyunları oynamaktan zevk alan ve bu kategoride oynayabileceği sürükleyici bir oyun arayan oyunseverlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.