Spiral Tower 1.0 (ios)

Spiral Tower

1.0
Spiral Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spiral Tower, oyunun size verdiği nesneyi engellere takılmadan en üst noktaya ulaştırmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

Renkli ve zorlu bir beceri oyunu olan Spiral Tower ile boş zamanlarınızda oldukça fazla eğleneceksiniz. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Spiral Tower ile kulenin en üst noktasına ulaşmaya çalışın.

Spiral Tower oyununda size verilen nesneyi engellere takılmadan en üst noktaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Yolculuk boyunca karşınıza zorlu engeller çıkacak. Sizin bu engellere takılmadan ilerlemeniz ve nesneyi düşürmemeniz lazım. Eğer nesneyi düşürürseniz oyuna yeniden başlıyor ve aynı engelleri tekrar geçmeye çalışıyorsunuz. Bu oyunda göreviniz oldukça zorlu fakat siz bunu başarabilirsiniz. 

Spiral Tower oyununun kontrollerini yapmak ise oldukça kolay. Yolculuk esnasında karşınıza çıkan engellere çarpmamak için ekrana dokunarak nesneyi durdurmanız gerekli. Nesneyi durdurduktan sonra engelin geçmesini bekleyin ve daha sonra yolunuza devam edin. Bu işlemin dışında Spiral Tower oyununda yapmanız gereken başka herhangi bir işlem bulunmuyor.

Beceri oyunları arasında farklılık oluşturan Spiral Tower’ı hemen şimdi indirin ve sınırsız bir eğlenceye başlayın. Oyuna arkadaşlarınızı da davet ederek birbiriniz ile küçük yarışmalar düzenleyebilirsiniz.