Spirefall

Spirefall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spirefall, canlı grafikleri ve dinamik oyun yapısılya öne çıkan benzersiz bir aksiyon oyunu.

Spirefall zaman geçirmek için oynanabilecek en keyifli oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyunda kuleye çıkmaya çalışan bir kedinin kontrolünü ele alıyoruz. Spirefall'un, bir zamanların popüler oyunu Icy Tower'a benzeyen bir yönü de var. Dinamik olarak benzer yapılara sahip olduklarını söylemek yanlış olmaz. Spirefall'da sola,sağa ve yukarı gitmemizi sağlayan butonlar mevcut. Bu butonları kullanarak karakterimizi kontrol edebiliyoruz.

Spirefall'da bölümlere serpiştirilmiş olan engeller oyunun tekdüze ilerlemesine engel oluyor. Oyuncular bir sonraki adımda herhangi bir engelle karşılaşacaklarını düşünerek daima tetikte oluyorlar. Bu da oyundan alınan keyfi artırıyor.

Spirefall'un bir başka dikkat çeken noktası ise grafikler ve ses efektleri. Bu bileşenler oyunun bir hayli genç ve dinamik görünmesini sağlıyor. Canlı renkler ve akıcı animasyonlarla zenginleştirilen Spirefall'un beceri ve aksiyon karışımı oyunlar oynamaktan keyif alan herkes tarafından beğenilerek oynanacağını düşünüyorum.

YORUMLAR