Splash: Underwater Sanctuary 1.0 (ios)

Splash: Underwater Sanctuary

1.0
Splash: Underwater Sanctuary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splash: Underwater Sanctuary, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Splash: Underwater Sanctuary, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Pek çok başarılı oyuna imza atmış olan DeNa Corps firmasının Flutter'dan sonraki ikinci simülasyon oyunu olan Splash: Underwater Sanctuary'de bu kez tema olarak okyanus seçilmiş.

Eğer denizaltı canlıları ilginizi çekiyorsa, denizleri ve okyanusları seviyorsanız, bu konularla ilgili belgeselleri severek izliyorsanız bu oyun ile eğlenceli dakikalar geçireceğinizi düşünüyorum. Her yaştan oyuncuya hitap eden oyunun grafikleri de hoş ve sevimli tasarlanmış.

Oyun aynı zamanda hem eğlendirici hem de öğretici nitelikte diyebilirim. Çünkü oyun içerisinde bulunan ansiklopedi sayesinde keşfettiğiniz balıkların ve canlı türlerinin özelliklerini detaylı olarak öğrenebiliyorsunuz.

Oyunda amacınız okyanusun ekosisteminin devamlılığını sağlamak diyebilirim. İlk başta tutorial niteliğinde bir bölüm ile nasıl oynanacağını öğreniyorsunuz. Yapmanız gereken okyanusun popülasyonunu artırmak ve çeşitlendirmek.

Bunun için de sürekli yeni balıklar keşfetmeniz ve onları yumurtadan çıkıp besleyip büyütmeniz gerekiyor. Beslemek için yiyecek ihtiyacınız var bunu da mercan resifleri ile sağlıyorsunuz. Yine çıkan altınları toplamanız gerekiyor çünkü yiyecek üretmek için altına ihtiyacınız var.

Oyunda bir level sistemi de bulunuyor. Level atlayarak ilerliyorsunuz ve böylece yeni canlı türlerinin kilidini açtırabiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli dekorasyonlarla okyanusunuzu kişiselleştirebiliyor, arkadaşlarınızla hediye alışverişi yapabiliyorsunuz.

Siz de bu tarz konularla ilgileniyorsanız eğlenceli bir oyun olan Splash: Underwater Sanctuary'yi denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR