Split

Split
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Split, iOS cihazlarınız üzerinde karşılaşmak istemediğiniz kişilerden uzak durmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Split, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri, tatsız karşılaşmalardan kaçınmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Aranızın bozuk olduğu bir arkadaşınızla herhangi bir şekilde karşılaşmak istemiyor musunuz? Eski sevgilinizle aynı ortamda bulunmak istemiyor musunuz? Ayrıldığınız iş yerinde size ızdırap olan eski patronunuzla herhangi bir yerde tekrar karşılaşmak istemiyor musunuz? Sebebiniz ne olursa olsun tatsız karşılaşmaların önüne geçmenize olanak sağlayacak olan Split, gerçekten iyi düşünülerek hazırlanmış olan başarılı bir uygulamadır.

Facebook, Foursquare, Twitter, Instagram gibi sosyal hesaplarınızla bağlantı kurmasının dışında kendi ağını da kullanan uygulama, GPS yardımıyla karşılaşmak istemediğiniz kişilerin konumlarını belirleyerek sizi uyarmaktadır.

Kafanızın rahat olması ve kendinizi güvende hissetmek adına kullanabileceğiniz Split ile görüşmek istemediğiniz kişilerin nerelerde olduklarını görüntüleyebilir ve olası yakınlaşma durumlarında alacağınız uyarı sayesinde ortamdan uzaklaşabilirsiniz.

Sizin için sürekli olarak görüşmek istemediğiniz kişilerin konumlarını tarayan ve size olası gelişmelerle ilgili bilgi veren uygulamayı çok seveceğinize eminim.

Split Özellikleri:

  • Gerçek zamanlı uyarılar
  • Etkinlik uyarıları
  • Tehlike bölgesi uyarısı
  • Mekanda kimler var özelliği
  • Kimlerle birlikte özelliği

YORUMLAR