Splyce 1.0.1 (ios)

Splyce

Splyce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    63

  • Üretici

    InQBarna

iPhone ve iPad cihazınızla en eğlenceli şekilde müzik dinlemek, dilerseniz partiler yapmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Splyce uygulaması iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış ve oldukça ilginç bir tasarıma sahip müzik dinleme uygulaması. Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken favori şarkılarınızı seçmek ve oynatmaya basmak. Hem kolay ulaşılır menülere sahip olan hem de renkli bir görüntü sunan uygulama, elbette sadece müzik oynatmaktan çok daha fazlasını sunabiliyor.

Müziklerinize mix yapabilen uygulamada tek yapmanız gereken mix modunu seçmek ve mix zamanını belirlemek. Dilerseniz görsel efektler ve ışıklar sayesinde telefonunuzu bir parti moduna da sokabilirsiniz. Philips Hue Lights ürünü ile uyumlu şekilde çalışabilen uygulama böylece gerçekten ışıklarla dolu partiler yapmak isteyenlere uygun bir yapı sunuyor. Varolan renkler şarkıların ritmlerine göre şekilleniyor ve böylece müzik ile ışıklar otomatik olarak senkronize oluyor.

Hem günlük müzik dinleme ihtiyaçlarınız hem de partiler için kullanışlı olan Splyce uygulaması, spor yaparken de müziğin ritmini takip etmenizi sağlayacak. Dilerseniz işyerinizin ana müzik sistemine de bağlayabilir ve müziklerinizin en iyi şekilde oynatılmasına yardımcı olabilirsiniz. Şarkılar arası geçiş modları ile sanki radyo dinler gibi şarkı dinleyebilirsiniz.

YORUMLAR