Spoiler Alert

Spoiler Alert
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    105

  • Üretici

    TinyBuild

Spoiler Alert bugüne kadar oynadığımız en yaratıcı mobil oyunlar arasında yer alıyor.

Mobil platformlar üzerinde pek çok oyun oynamış olabilirsiniz fakat Spoiler Alert'ı kesinlikle özel bir yere koyacağınıza eminim. Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bu yapım ezber bozan yapısıyla dikkat çekiyor.

Bugüne kadar oyunları hep bitirmeye çabaladık, düşmanları yenip o kaçırılan prensesi kurtarmak için mücadele verdik. Pek bunlara gerçekten gerek var mıydı? Anlaşılan o ki karakterimiz bu konuya epey bir kafa yormuş ve o son ana kadar sebep olduğu her şeyi geri çevirmeye karar vermiş.

Bu noktadan sonra bize düşen şey ise çılgın karakterimizin kontrolünü ele almak ve sebep olduğu her şeyi geri döndürmek. Topladığımız puanları geri koymak, öldürdüğümüz düşmanları diriltmek, kurtardığımız prensesi geri vermek birincil görevlerimiz arasında. Verilen bu karar oyunu tamamen tersten oynamamıza sebep oluyor. Klasik platform oyunları soldan sağa doğru ilerlerken Spoiler Alert sağdan sola ilerliyor. Oyunu orijinal kılan da bu zaten.

Tamamı el çizi olan ortamlar, Roland La Goy imzası taşıyan soundtrack'ler ve eğlenclei bölüm tasarımları oyunun farkını ortaya koyduğu noktalar arasında. Orijinal bir şeyler denemek istiyorsanız Spoiler Alert göz atmanız gereken yegane oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR