SpongeBob Diner Dash

SpongeBob Diner Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpongeBob Diner Dash mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir restoran oyunudur

SpongeBob Diner Dash eğer Sünger Bob ve arkadaşlarının başrolde olduğu bir restoran oyunu oynamak isterseniz denemekten hoşlanabileceğiniz bir mobil Sünger Bob oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir SpongeBob oyunu olan SpongeBob Diner Dash'ta Bikini Bottom şehrine konuk oluyoruz ve en kaliteli restoranı işletmeye çalışıyoruz. Şehrin en popüler restoranının sahibi olan Bay Yengeç bir gün yeni restoranlar açarak restoran zincirini genişletmeye karar veriyor. Bu iş için de Bay Yengeç en başarılı çalışanı Sponge Bob'u görevlendiriyor. Biz de Sünger Bob'un bu yeni açılan retoranları yönetmesine yardımcı oluyoruz ve heyecana ortak oluyoruz.

SpongeBob Diner Dash'ta temel amacımız işlettiğimiz restorana gelip giden müşterileri en iyi şekilde ağırlamak. Bu iş için siparişlerini hızlı bir şekilde almamız, istedikleri yemekleri hazırlayıp en kısa süre içerisinde onlara servis etmemiz gerekiyor. Tabi restoranımıza aynı anda çok sayıda müşteri geldiğinde bu iş zorlaşıyor. Farklı masalara daha kısa sürede servis yapabilmek için Sponge Bob'ın Patrick gibi arkadaşları bize yardımcı oluyor.

SpongeBob Diner Dash oyununun ilk 7 bölümünü ücretsiz olarak oynayabilmeniz mümkün. Bu sayede oyunun geri kalanı hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz ve oyunun geri kalanını satın alıp almama konusunda karar verebiliyorsunuz.