Spotflux

Spotflux
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,079

  • Üretici

    Spotflux, Inc.

Spotflux, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde çevrimiçi gizliliğinizi koruyabileceğiniz ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır.

Spotflux, dünya üzerinde çevrimiçi gizliliğini ve internet güvenliğini sağlamak isteyen milyonlarca insan tarafından kullanılan akıllı ve gelişmiş bir VPN servisi uygulamasıdır.

Erişime engellenmiş olan internet sitelerinin ziyaret edilmesini sağlayarak özgür bir interneti sizlere sunan uygulama, aynı zamanda çevrimiçi gizliliğinizi de koruyarak, internet üzerinde anonim olarak gezmenizi sağlar ve olası bir kimlik hırsızlığına karşı sizleri korur.

Sizleri internet ortamından gelebilecek olan tüm dijital tehditlere karşı koruyacak olan Spotflux, veri kullanımınızı da düşürerek internet paketinizi daha verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar.

 

Ayrıca zararlı yazılımlara karşı da mücadele eden uygulama, olası bir güvenlik tehdidini önceden algılayarak sizi tehlikelere karşı korumaktadır.

Bulut tabanlı sunucuları yardımıyla yapılan tüm veri alış/verişlerini sıkıştıran ve şifreyelen servis, bu şekilde olası bir veri hırsızlığının da önüne geçmektedir.

Çevrimiçi güvenliğine ve gizliliğine önem veren tüm kullanıcıların denemesi gereken Spotflux'ı ücretsiz olarak iOS cihazlarınız üzerine indirebilir ve kullanabilirsiniz.

YORUMLAR