Spotless

Spotless
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spotless iOS cihazlarımız üzerinde Instagram'daki spam içerikleri silmek için kullanabileceğimiz bir uygulama.

Spotless, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir spam içerik engelleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu işlevsel uygulama sayesinde Instagram'daki spam yorumları temizlemek mümkün hale geliyor.

Bilindiği gibi Instagram temelde bir fotoğraf paylaşma uygulaması olsa da bazı kullanıcılar yaptıkları yorumlarla paylaşımcıları spam içeriklerle rahatsız edebiliyor. Gereksiz, yanıltıcı ve rahatsızlık veren bu spam içerikler içeriklerin kalitesini negatif yönde etkileyerek istenilen etkinin yaratılmasına engel oluyorlar.

Neyse ki yapımcılar bu sorunu fark ederek etkin bir çözümle karşımıza çıktılar. Spotless sayesinde tüm bu istenmeyen yorumları filtreleyebiliyoruz. Yani artık "takipleşelim", "takip edeni takip ederim" tarzı tatsız yorumlarla karşılaşmak zorunda değilsiniz.

Spotless'a görmek istemediğimiz kelimeleri ekleyebilme şansına sahibiz. Eklediğimiz kelimeleri içeren yorumlar otomatik olarak engelleniyor. Bu sayede paylaştığımız fotoğrafların altı gereksiz yorumlarla meşgul edilmemiş oluyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve tamamen kullanıcı odaklı çalışan Spotless, Instagram'ı sık sık kullanan herkesin mutlaka sahip olması gereken bir uygulama.

YORUMLAR