Spotlinks

Spotlinks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spotlinks, iOS cihazlarınız üzerinde sosyal medya bağlantılarınızı yönetmek için kullanabileceğiniz etkili bir uygulamadır.

Spotlinks, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri oldukça kullanışlı bir sosyal medya bağlantı yönetimi uygulamasıdır.

Tüm sosyal medya bağlantılarınızı ve iletişim adreslerinizi tek bir uygulama altında sizler için bir araya getiren Spotlinks yardımıyla, istediğiniz kişilerle bağlantılarınızı paylaşabilir veya farklı kişilere ait bağlantılara kolayca ulaşabilirsiniz.

Günümüzde internet kullanıcılarının birçok sosyal ağ üzerinde aktif olarak yer aldıklarını düşündüğümüz zaman, sürekli olarak bağlantıda olduğunuz kullanıcılara ait hesapları tek bir yerden kontrol edebileceğiniz veya kendi kullanmakta olduğunuz sosyal medya hesaplarını diğer kullanıcılarla tek bir yerden paylaşabileceğiniz Spotlinks, gerçekten oldukça yararlı ve kullanışlı bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

 

Facebook, Twitter, Linkedin, Foursquare, Instragram ve benzeri sosyal ağ hesaplarınızı tek bir uygulama yardımıyla bir araya toplayarak, kişi listenizde yer alan diğer kullanıcılarla kolayca paylaşabileceğiniz Spotlinks, diğer kullanıcılarla bağlantı kurmanıza aracı olmaktadır.

Sadece birkaç tıklamayla kendi profilinizi oluşturabileceğiniz uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Facebook hesabınız yardımıyla Spotlinks üzerinde oturum açabilir ve yakınınızda olan kullanıcıları arama özelliği sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

Kişi listenizi yönetmek için kullanabileceğiniz en yenilikçi ve etkili uygulamalardan bir tanesi olan Spotlinks'i mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR