Spotology

Spotology
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spotology, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Spotology, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Bazen en basit gibi görünen şeyler en zoru çıkar, Spotology de tam olarak bu tanıma uyan bir oyun.

Spotology zamana karşı yarıştığınız, fakat bununla birlikte aynı zamanda dikkatli de olmanız gereken bir oyun. Farklı ve orijinal yapısı, sade görünümü ve eğlenceli tarzı ile boş vakitlerinizi doldurabileceğinizi düşünüyorum.

Spotology'de temel amacınız ekranda karelerin arasında karşınıza çıkan yuvarlak balonları patlatmak. Elbette göründüğü kadar kolay değil çünkü bunu parmaklarınızı ekrandan hiç kaldırmadan yapmanız gerekiyor.

Anlatınca çok basitmiş gibi görünse bir kaç kere denediğinizde o kadar basit olmadığını anlıyorsunuz. Oyunu oynaması kolay fakat ustalaşması zor bir oyun olarak tanımlarsak çok yanlış olmaz sanıyorum.

Oyuna ilk başladığınızda nasıl oynayacağınızı anlatıyor. Fakat bazı ipuçlarını es geçmişler. Örneğin oyunda içi boş deliklerin üzerinden iki kere geçmeniz gerekiyor. Bunu da yine parmağınızı kaldırmadan yapmanız gerekiyor.

Oyun ayrıca minimalist dizaynı ve sade görünümü ile dikkat çekiyor diyebilirim. Ayrıca telefonu sallayarak renk temasını değiştirebilmeniz de hoş bir dokunuş olmuş. Kısacası değişik beceri oyunlarını seviyorsanız Spotology'yi denemenizi tavsiye ediyorum.