Spotted by Locals 5.3.2 (ios)

Spotted by Locals

Spotted by Locals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tam 66 dünya şehrine ait tavsiyelere ve şehir rehberlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız, iOS işletim sistemli cihazlarınıza yükleyeceğiniz Spotted by Locals uygulaması sayesinde birçok şehri yabancılık çekmeden gezebileceksiniz.

Spotted by Locals uygulaması, Kuzey Amerika ve Avrupa’da tam 66 şehirde kullanılabilen bir şehir rehberi uygulaması. Uygulamanın temel amacı, orada yaşayan insanların nelerden hoşlandığını ve nereleri gezebileceğinize dair öneriler sunmak diyebiliriz. Şehir haritaları sayesinde istediğiniz yere kolayca gidebilir, size en yakın noktaları da yine harita üzerinden takip edebilirsiniz. Çevrimdışı olarak da kullanılabilen Spotted by Locals uygulaması, gezginlerin iPhone ve iPad cihazlarında mutlaka bulunması gereken uygulamalardan biri diye düşünüyorum.

Uygulamada bulunan şehirlerin listesi şu şekilde:

Amsterdam, Anvers, Atina, Barselona, ​​Belgrad, Berlin, Boston, Bratislava, Brüksel, Bükreş, Budapeşte, Chicago, Köln, Kopenhag, Dublin, Edinburgh, Floransa, Frankfurt, Cenevre, Ghent, Glasgow, Hamburg, Helsinki, İstanbul, Kiev, Krakow (Krakov), Lizbon, Ljubljana, Londra, Los Angeles, Madrid, Manchester, Milano, Montreal, Moskova, Münih, New York, Oslo, Paris, Philadelphia, Porto, Prag, Riga, Roma, Rotterdam, Petersburg San Francisco, Saraybosna, Seattle, Üsküp, Sofya, Stockholm, Tallinn, Tel Aviv, Selanik, Tiran, Toronto, Torino, Venedik, Vancouver, Viyana, Vilnius, Varşova, Washington DC, Zagreb ve Zürih.

YORUMLAR