Springs Football

Springs Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Springs Football, online veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz masa futbolu oyunu.

Springs Football, çocukluğumuzda oynadığımız minyatür oyuncu ve sahada maç keyfi yaşatan masa futbol oyununu iOS cihazlarımıza taşıyor. Aynı cihaz üzerinde ekran bölünmüş olarak 2 kişi, online veya yapay zekaya karşı oynama seçenekleri sunan futbol oyununda hızlı maçlar yapma, kupa ve lig heyecanını yaşama şansına sahibiz.

Harika görseller sunan (hem oyuncular, hem top, hem de saha gerçekten enfes modellenmiş) oyunda seçilebilir 32 milli takım arasında Türkiye de yer alıyor. 16 farklı saha ve 20 farklı top kilidi açılır şekilde bizi bekliyor. Maçları kazanarak değişik saha ve topları açabiliyoruz.

Oyundan bahsedecek olursam; Maçlar gerçekte olduğu gibi oynanıyor. Topun oyuncumuzun ayağına gelmesini bekliyor, geldiği vakit te basılı tutup atacağımız yöne doğru çekip bırakıyoruz. Yalnız topu ayağımızdan hızlıca çıkarmamız gerekiyor. Oyuncunun altında beliren bar dolduktan sonra atış hakkı rakip takıma geçiyor. Kalecilerimizi kontrol etmek için de parmağımızı sağa – sola kaydırıyoruz. Kontroller basit ancak topu sürekli ayağınızda tutma şansınız olmadığından atacağınız yönü iyi belirlemeniz gerekiyor.

YORUMLAR