SpyCube

SpyCube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpyCube, ücretsiz olarak sunulan sürükleyici bir taktiksel gizlilik oyunu.

SpyCube, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarımız üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz heyecan dozu yüksek bir oyun. Gizlilik ve beceri üzreine kurulu olan bu oyunda başarılı olabilmek için hızlı çalışan reflekslerin yanı sıra iyi bir gözlem yeteneğine de sahip olmamız gerekiyor.

Oyunda çeşitli platformlar üzerinde çıkış noktasına ulaşmaya çalışıyoruz. Tahmin ettiğinizi gibi bunu yapmak pek de kolay değil çünkü etrafımızda çok sayıda bekçi ve gizli kamera var. Bizi gözetleyen herşeyin ve herkesin belli bir görüş alanı mevcut. Biz de mümkün olduğunca bu alanın dışında kalmaya çalışıyor ve bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyoruz.

SpyCube'da izometrik bir bakış açısı kullanılmış ve açıkçası oyunun genel atmosferine mükemmel bir şekilde uyum sağlamış. Stratejik noktaları görmemizi kolaylaştıran bu kamera açısı oyunun en benzersiz yönlerinden biri. Buna bir de göz alıcı ortam ve bölüm tasarımları da eklenince SpyCube boş vakitleri değerlendirmek için oynayabileceğimiz mükemmel bir oyun olarak öne çıkıyor. Basit bir kontrol mekanizmasına yer verilen oyunu her yaştan oyunsever büyük bir keyifle oynayabilir.

Hiçbir uygulama içi satın alım işlemi barındırmayan SpyCube, taktiksel gizlilik türü oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin mutlaka göz atması gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR