SQUAKE 1.0 (ios)

SQUAKE

1.0
SQUAKE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SQUAKE, iPhone ve iPad'de oynanabilen online multiplayer araba oyunu.

SQUAKE, klasik yılan oyununa savaş mekaniklerinin eklendiği aksiyon yüklü bir mobil oyun. iOS platformuna özel çıkış yapan oyunda tuzaklarla dolu arenalarda diğer oyuncularla kapışıyoruz. Bir yandan büyümemizi sürdürürken diğer yandan rakiplerimizi havaya uçurmaya çalışıyoruz.

Efsane telefon Nokia 3310’daki yılan oyunu seneler sonra farklı formlarda da olsa karşımıza çıkıyor. SQUAKE bu yapımlardan biri ancak bir yılanı yerine arabayı kontrol ediyoruz. Onlara arabanın yer aldığı, herkesin birbirine patlatmak için mücadele verdiği bir arenadayız. Arenadaki mavi ve kırmızı renkli arabaları alarak büyümeye çalışıyoruz. Tabii ki bunu kolaylıkla yapamayalım diye arenaya çeşitli tuzaklar yerleştirilmiş. Bunlardan en etkilisi; TNT. Bize güç veren arabaların yakınlarına yerleştirilen patlayıcılara dokunmamızla havaya uçmamız bir oluyor. Tabii ki arenada üstünlük kazanmamızı sağlayan güçlendiriciler de bulunmakta.

10 eşsiz arenada online kapışma fırsatı veren aksiyon oyununda farklı oyun modları da yer almakta. Ölüm karşılaşması, bayrak ele geçirme, sonsuz, hakimiyet, takım kuleleri gibi hepsi birbirinden güzel, sürükleyici modlar bulunmakta.