Squaready 1.7.1 (ios)

Squaready

Squaready
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,874

  • Üretici

    FANG Inc.

iPhone ve iPad için hazırlanan bu uygulama Instagram'a yüklediğiniz fotoğrafların kare haline getirilmesi için kullanılıyor.

Squaready uygulaması Instagram kullanıcılarının beğenecekleri bir iPhone ve iPad uygulaması. Uygulamanın temel görevi fotoğraflarınızın kare şeklinde kesilmesi ve bunun hem dik çekilen hem de paralel çekilen fotoğraflar için gerçekleştirilebilmesi en iyi sonucu elde etmenize yardımcı oluyor.

Instagram'daki fotoğraflarınızı kare haline getirirken kesilmeleri ve gereksiz kayıpları önlemenizi de sağlayan uygulama, fotoğraflar değiştirildikten sonra direkt olarak Instagram'a yüklemenize olanak vermesi ile sizi uygulamalar arasında dolaşmaktan kurtarıyor. Fotoğraflar kare haline getirilirken dilediğiniz arkaplanı seçebiliyor ve fotoğrafların çevresine güzel renkli alanlar yerleştirebiliyorsunuz.

Kesme işlemlerini tek tıklamayla yapabildiğiniz gibi Instagram'a ek olarak Facebook ve Twitter'a paylaşma özelliği de uygulamada unutulmamış. Instagram'a alternatif bir uygulama olarak kullanmaktan keyif alacağınıza inanıyorum.

YORUMLAR