SquareHub 1.7 (ios)

SquareHub

1.7
SquareHub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SquareHub, toplu grupların kendi içlerinde özel bir sosyal ağ oluşturmasını sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Uygulama marketleri üzerinde binlerce sosyal medya uygulaması bulunmaktadır ve milyonlarca kişi bu uygulamaları kullanarak sosyal medya hesaplarını kullanmaktadır. Sosyal medya uygulamalarının bir çoğu en güncel ve en trend içeriklere ulaşmanızı sağlayan uygulamalardır. Eğer farklı ve size özel bir sosyal medya uygulaması arıyorsanız SquareHub'ı deneyebilirsiniz.

Aileler ve arkadaş grupları arasında özel bir sosyal ağ oluşturmanızı sağlayan uygulama ile yaptığınız paylaşımları sadece grubunuzdaki kişiler görebilmektedir. Uygulama günlük iletişimini daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmektedir. Aile bireyleriniz veya arkadaşlarınız ile teker teker iletişime geçmek zorunda değilsiniz. Aile bireyleri ve arkadaş grupları dışında diğer topluluklar tarafından kullanılarak özel sosyal ağlar oluşturabilir.

Özellikler:

  • Grup Mesajlaşma: Uygulamanın kullanıcılara ait oldukları gruba mesaj atarak herkesin okumasını sağlayabilir.
  • Paylaşım: Fotoğraf, video, şarkı ve lokasyon paylaşımı yapabilirsiniz.
  • Ortak takvim: Etkinliklerinizi organize ederek birbiriniz ile paylaşarak herkesin haberi olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Hatırlatıcı: Kullanıcılar kendi kişisel notlarını ekleyerek, hatırlanması gerekenler için hatırlatıcı ekleyebilirler.
  • Fotoğraf editörü: Uygulamay entegre edilmiş fotoğraf editörü ile fotoğraflarınız üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sizde kendi aile ve arkadaş grubunuzu oluşturarak, özel paylaşımlarda bulunmak isterseniz bu yeni ve eğlenceli sosyal ağ uygulamasını ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR