SquareOne

SquareOne
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanıcılara birçok konuda kişiselleştirme seçeneği sunan SquareOne sayesinde gelen kutunuzu çok daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

SquareOne, Gmail kullanıcıları tarafından kullanılabilecek ücretsiz bir e-mail istemcisidir. Dilediğiniz kadar sayıda Gmail hesabı ekleyebilecğeiniz uygulama sayesinde daha kişisel bir e-mail kutusuna sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği kullanıcılara geniş çapta kişiselleştirme seçenekleri sunması. Sıradan bir e-mail istemcisi gibi maillerinizi sadece tek bir uygulamada toplamayan SquareOne tamamen sizin kontrolünüzde. Bu uygulamayı kullanarak gelen kutunuzu dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Örneğin; sosyal medya hesaplarınızdan gelen e-mailleri bir yerde, ailenizden gelenleri başka bir yerde toplayabilirsiniz. Bunu çoğaltmak sizin elinizde ve bu konuda herhangi bir sınırlama yok.

SquareOne'ın en işlevsel özelliği, kullanıcıların gelen kutularını diledikleri gibi düzenlemelerine imkan vererek önemli postaları kaçırmalarını önlemek. Temiz ve düzenli arayüzde sunulan fonksyionları hiçbir problem yaşamadan kullanabileceğinizi düşünüyorum. Bu saydığımız özelliklere ek olarak daha pek çok faydalı işleve sahip olan SquareOne ile daha kişisel bir e-mail kutusu deneyimine sahip olabilirsiniz.