Squares L

Squares L
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squares L, iPhone ve iPad için geliştirilmiş ve Tolga Erdoğan tarafından geliştirilmiş, bir tür bulmaca oyunudur ve oyundaki amacımız bütün kareleri tamamlamaktır.

Squares L, iOS platformu üzerinden oynanabilen bir tür bulmaca oyunudur. 

Türk oyun geliştiricileri her geçen gün yeni bir oyun daha yayınlamaya devam ediyorlar. Bunlardan bir tanesi de Tolga Erdoğan tarafından yapılan, iOS ve Android üzerinden oynanabilen Squares L isimli bulmaca oyunu. Squares L, görünüş itibariyle benzeri oyunları andırsa da, oynanış tarafından tamamen farklı ve kendisine has bir tarza sahip. Belirtmeden de geçmeyelim; oyun bir hayli zor.

Squares L'de amacımız en fazla kareyi ortadan kaldırmak. Oyuna ilk başladığımızda bütün karelet karşımıza çıkıyor. Bu kareler arasından istediğimizden başlayabiliyoruz ve karelerden atlaya atlaya bütün hepsini ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ancak istediğimiz kareye atlama gibi bir durumumuz yok. İlk seçtiğimiz karenin ardından, diğer karelere atlamak için L şeklini takip etmemiz gerekiyor. L şeklini takip ederek, bütün kareleri ortadan kaldırmaya çabalıyoruz.

YORUMLAR