Squawkin

Squawkin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    92

  • Üretici

    Squawkin Inc.

Squawkin uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan binlerce kişiye en güvenli şekilde seslenebilirsiniz.

Squawkin uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir mesajlaşma ve sosyal ağ uygulaması olarak hazırlanmış ve oldukça fazla sayıda özelliği olabildiğince basit bir arayüz aracılığıyla sunabiliyor. Uygulamanın diğer mesajlaşma uygulamalarına nazaran kullanıcı güvenliği ve gizliliğine üst düzey önem vermesi ise en dikkate değer yanları arasında.

Uygulamayı kullanarak canlı olarak sesli kayıtlar, fotoğraflar, yazılı mesajlar ve konum bilginizi karşınızdaki dostunuz ile paylaşabiliyorsunuz. Böylece anlık olarak ihtiyaç duyabileceğiniz video haricindeki tüm mesajlaşma olanakları elinizin altında oluyor.

Kullanıcıları ekleme ve dostlarınızı bulma gibi özelliklerin hepsi manuel olarak gerçekleştiriliyor ve böylece uygulamanın tüm rehberinize erişimi olmuyor. Zaten uygulamanın geliştiricisi de kullanıcıların kişisel rehberlerini ihlal etmemek için bu yöntemin seçildiğini belirtiyor.

Kullanıcılar arasında gönderilen mesajlar şifrelenmiş bir şekilde aktarılıyorlar. Dolayısıyla mesajlarınızın içeriğinin ne üreticisi ne de başkaları tarafından görülmesi engelleniyor. Ayrıca gönderilen tüm mesajlarınızın silinmesi emrini kolayca verebiliyorsunuz. Silinen mesajları hem kendi cihazınızdan, hem alıcıdan hem de uygulamanın sunucusundan silmek mümkün olduğu için oldukça güvenli bir mekanizmaya sahip olduğunu söyleyebilirim.

Eğer dilerseniz her bir kullanıcı ile ne kadar bilgiyi paylaşacağınızı teker teker belirleyebiliyorsunuz. Gizlilik ve güvenlik özelliklerinin üst düzey bir şekilde uygulanmış olması Squawkin'i bu alanda en değerli uygulamalardan birisi haline getiriyor.

Uygulamanın sosyal ağ özellikleri ise mesajlaşmaya ek olarak binlerce kişiye aynı anda seslenebilmenizi sağlıyor. Oluşturulan gruplara katılan kişilere gönderdiğiniz sesli, fotoğraflı ve yazılı mesajlar anında iletiliyorlar. Oldukça geniş kapsamlı ve güvenli olan uygulamaya göz atmayı bence unutmayın.

YORUMLAR