Stained Glass 1.5.0 (ios)

Stained Glass

Stained Glass
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stained Glass uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan cam parçalarını eşleştirebilir, kırık resimleri yeniden oluşturabilirsiniz.

Stained Glass, iPhone ve iPad kullanıcılarının göz atabilecekleri renk eşleştirme oyunları arasında yer alıyor ve bu konuda diğer pek çok oyundan geri kalır bir yanı yok. Diğer pek çok oyunun aksine topları değil de kırılmış renkli cam parçalarını bir araya getirmeye çalıştığımız oyun, bu renkli parçaları topladıkça kırılmış olan görsellerin yeniden yapılmasını ve onların üzerindeki hikayelerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve güzel tasarlanmış bir arayüzle birlikte gelen oyun, sıkılmadan uzun süre oynanabiliyor diyebilirim.

Ancak oyunun biraz dini bilgilerle harmanlanmış olduğunu baştan belirtmek gerek. Cam parçalarını birleştirerek ve resimleri yeniden oluşturarak İncil'de geçen hikayeleri yeniden yaşama şansı elde ediyor, böylece bilginizi arttırıyorsunuz. Bu nedenle dini hassasiyetleri olan kullanıcılarımıza önden bilgi vermeyi gerekli bulduk.

Oyunda tam 144 seviye bulunuyor ve bu seviyeleri aştıkça yepyeni cam parçaları açabiliyor, bu parçalara ek olarak çok zor bulunan bazı eşyaları toplayarak oyundaki ilerleyişinizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Tabii ki sosyal ağlar üzerinden dostlarınızla en yüksek skorunuzu yarıştırma imkanınız da mevcut.

Grafik ve ses öğeleri anlamında yeterince tatminkar olduğunu söyleyebileceğim oyunda kullanılan görsel eşleşme efektleri de hem cihazınızı yormuyor hem de güzel görünüyor. Çalışması esnasında internet bağlantısı gerektirmemesi ve batarya tüketimini çok abartmaması da oyunun dikkat çeken diğer yanları arasında yer alıyor.

YORUMLAR