Stan Lee's Hero Command

Stan Lee's Hero Command
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stan Lee's Hero Command, aksiyon - macera türünde görsel olarak ta oynanış olarak ta kaliteli bir iPhone ve iPad oyunu.

Stan Lee's Hero Command, iPhone ve iPad’lerde oynanabilir olan aksiyon – macera türünü harmanlayan bir mobil oyun. Klasik iyilerle kötülerin savaşını konu alan yapımda ilginç karakterler karşımıza çıkıyor. Mumya, büyücü, zombi oyunda başa çıkmamız gereken kötülerden sadece birkaçı.

Bizleri tehlikeli bir maceranın içerisine atan Stan Lee's Hero Command, iOS tabanlı telefon ve tablette rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Kontrol sistemi ve oynanışın yanında karakter modellemelerinin oldukça başarılı olduğu epik macera oyununda amacımız dünyayı kötülükle sarıp sarmalamaya çalışan güçlere karşı koymak. Lanetl sonrası uyanan mumya, herkesi saniyeler içerisinde etkisi altına alabilen büyücüler, ölülerden oluşan ordusuyla karşımıza çıkan zombi karşısında Stan Lee’nin kahramanları duruyor. İyi tarafta bulunduğumuz oyunda seçebileceğimiz karakterler arasında her yerinden buhar çıkan robot, çeviklikleriyle şaşırtan trapezci ikizler ve medyum bulunmakta.

Bir harita üzerinden görevleri seçerek ilerlediğimiz oyunda emirleri kahramanların başı Stan Lee’den alıyoruz. Onun direktifleri doğrultusunda, yardımıyla da birlikte kötü güçlerle mücadelimizi veriyoruz. Savaştığımız tek isimler kötü güçler değil. Yer yer dev yaratıklarla da (boss savaşları olarak geçiyor.) karşılaştığımız bölümler çıkıyor. Savaşın dışında kutu açıp özel güç, iksir vs. bulmaya çalıştığımız basit görevler de yer almakta. Ayrıca oyunu her gün oynayanlar için de süprizler ödüller içeren günlük görevler unutulmamış.

Tipik iyilerle kötülerin mücadelesini farklı tema üzerinden yansıtan Stan Lee's Hero Command, görsel olarak ta oldukça başarılı olmuş. Henüz ülkemize açık olmadığından iTunes Amerika hesabınız varsa indirebilirsiniz. Tabii ki her oyun gibi yakın zamanda Türkiye’de de oynanabilir olacaktır.

YORUMLAR