Star Admiral

Star Admiral
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Admiral eğlenceli bir mobil kart oyunudur

Star Admiral güzel grafiklerle donatılmış eğlenceli bir mobil kart oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Star Admiral'da 3 taraflı bir çatışmanın ortasında kalmaktayız. Birbiriyle savaş halinde olan İmparatorluk, Shadow Network ve uzaylı Moxxu taraflarının arasında en güçlü uzay gemisi filosunu kurmaya çalıştığımız Star Admiral'da diğer komutanlarla savaşarak kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz.

Star Admiral kart oyunlarını yüksek kaliteli 3 boyutlu grafiklerle birleştiren başarılı bir oyun. Büyük bir stratejik altyapıya sahip olan oyunda internet üzerinden diğer oyuncularla karşılaşmalar yapmaktasınız. Destenizi dizdikten sonra karşılaşmalara katılmanız oldukça çabuk gerçekleştmekte. Star Admiral'de 100'ün üzerinde 2 boyutlu uzay gemisinin yanında tuzaklar ve özel saldırılarda kullanabilmekteyiz. 

Star Admiral yetenek tabanlı bir oyuncu eşleştirme sistemine sahip. Bu sayede oyunde her zaman yetenek seviyenize yakın oyuncularla veya yapay zeka ile karşılaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR