Star Battleships

Star Battleships
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • Üretici

    Gamenami

Star Battleships, zevkli zamanlar geçirmenizi sağlayabilecek bir uzay stratejisi olarak dikkatimizi çekiyor.

Star Battleships, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir uzay oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Uzay oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken oyunda stratejik bilginizi konuşturmaya çalışıyorsunuz.

Farklı türde uzay gemilerine ve etkili bir atmosfere sahip olan Star Battleships, stratejik bilgilerinizi konuşturabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bağımlılık yapıcı bir etkiye sahip olan oyunda düşman filolarıyla mücadele ediyor ve kendi imparatorluğunuzu güçlendirmeye çalışıyorsunuz. Harika bir deneyim sunan oyunda kendi saldırı stilinizi geliştiriyor ve mürettebatınızı sürekli olarak eğitiyorsunuz. 23'den fazla uzay gemisine de sahip olan oyunda tehditlere karşı uyanık olmanız gerekiyor. Oyunda başarılı olabilmek için ölümcül silahlarınızı hazırlamalı ve mücadelenin tadına varmalısınız.

75'den fazla eşsiz beceriye de sahip olan oyunda gelişmiş bir kontrol sistemi yer alıyor. Eğer uzay oyunlarını seviyorsanız Star Battleships mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Star Battleships oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR