Star Trek Timelines 1.0.1 (ios)

Star Trek Timelines

Star Trek Timelines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Trek Timelines ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Star Trek Timelines eğer Uzay Yolu dizisinin ve filmlerinin hayranıysanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Star Trek Timelines'da 1960'lı yıllarda bir televizyon dizisi olarak karşımıza çıkan ve sonrasında sinemaya da uyarlanan ünlü Star Trek serisinin tümünü kapsayan bir maceraya atılıyoruz. Bu maceraya başlarken kendi kahramanlarımızı seçiyoruz ve bu kahramanlardan oluşturduğumuz takımı yönetiyoruz. Galaksi çapında çıkan acil durumlara ekibimizle yetişerek problemleri çözmeye çalışıyoruz.

Star Trek Timelines'da kahramanlar özel kartlarla temsil ediliyor. Mr. Spock, Kaptan Kirk ve Picard gibi kahramanların yanısıra kendine has yeteneklerle donatılmış onlarca kahraman seçeneğine de sahibiz. Kahramanlarımızın özel yetenekleri problemleri çözerken farklı yöntemler izleyebilmemize imkan tanıyor. Bu sayede kendimize özel bir oyun stili oluşturabiliyoruz.

Star Trek Timelines'da 3 boyutlu uzay gemisi savaşlarına da katılabilmektesiniz. Eğer klasik rol yapma oyunlarını seviyorsanız Star Trek Timelines hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR