Star Trek Trexels

Star Trek Trexels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Trek Trexels, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Star Trek Trexels, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Piksel art tarzında geliştirilmiş oyun adı üzerinde Star Trek dizisi temel alınarak geliştirilmiş diyebilirim.

Star Trek geçtiğimiz yılların en sevilen dizilerinden bir tanesiydi. Bilimkurgu takipçilerinin severek izlediği dizilerden olan Star Trek milyonlarca takipçisiyle belki de en çok bilinen ve sevilen dizilerden birisi.

Star Trek temalı geliştirilmiş olan bu oyunda ise konuya göre USS Valiant gemisi bilinmeyen bir saldırı sonucu yokedilmiştir ve bu yüzden de görevi yarıda kalmıştır. Bu görevi tamamlamak için ise siz seçiliyorsunuz.

Bu görevi gerçekleştirmek içinse kendi geminizi inşa etmeniz gerekiyor. Geminizi inşa etmek için kullanabileceğiniz çok fazla seçenek var. Farklı tip odalar, modifikasyonlar ve çok daha fazlası oyunda sizi bekliyor.

Geminizi inşa ettikten sonra ise yapmanız gereken mürettebatınızı seçmek. Bunun için seçebileceğiniz farklı pek çok karakter var. Bu karakterleri eğitebiliyor, görevlere gönderebiliyor ve yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz.

Geminizi kurup karakterleriniz seçtikten sonra ise geriye kalan galaksiyi keşfe çıkmak oluyor. Bu da oyunda gayet zevkli çünkü geniş bir galaktik harita var ve istediğiniz gibi keşfe çıkıp dolaşabiliyorsunuz.

Oyunda orijinalliğe önem verilmiş olması ise bir diğer güzel nokta. Örneğin oyunun seslendirmesini George Takei yapmış. Bununla birlikte orijinal dizinin müzikleri kullanılmış. Piksel art grafikler ise oyuna retro bir hava katmış.

Eğer siz de Star Trek seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR