Star Wars: Commander 2.0.3 (ios)

Star Wars: Commander

Star Wars: Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Commander tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz kaliteli bir strateji oyunudur.

Star Wars: Commander, özellikle Yıldız Savaşları hayranları tarafından oldukça sevileceğinden emin olduğum bir oyun. LucasArts mutfağından çıkan bu muhteşem oyun hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Öncelikle Star Wars: Commander ilk bakışta Clash of Clans benzeri bir oyun gibi görünüyor. Elbette dinamikler benzer olsa da tema tamamen Star Wars evreni üzerine kurulmuş. Oyuna ilk başladığımızda tanıtım niyetinde yapılan birkaç yönlendirmeyle karşılaşıyoruz. Bunlar bizi oyuna ısınrırıyor ve temel özellikleri anlamamıza yardımcı oluyor.

Oyunda tarafımızı seçme şansına sahibiz. Tercihimizi imparatorluk veya asilerden yana kullanabiliyoruz. Bu aşamadan sonra üssümüzü kurmaya başlıyoruz. Sık sık düşman saldırılarına maruz kalacağımız için özellike savunma birimlerine fazladan özen göstermemiz gerekiyor. Elbette kaynakları toplamaya yarayan birimleri de kullanmalıyız. Elde ettiğimiz kaynakları kullanarak ordumuzu kuruyor ve düşmanlara karşı mücadeleye başlıyoruz. Bölümler ilerledikçe ve seciyemiz yükseldikçe çeşitli upgrade seçenekleri açılıyor. Bunları kullanarak daha da güçlenebiliyoruz.

Kısacası Star Wars: Commander strateji ve savaş oyunu unsurlarını başarıyla bir araya getiriyo ve bunları Yıldız Savaşları temasında veriyor.

YORUMLAR