Star Wars: Galaxy of Heroes 0.2.2 (ios)

Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Galaxy of Heroes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Star Wars: Galaxy of Heroes eğer Star Wars'ın kendine has evreninde geçen bir maceraya atılmak isterseniz oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Star Wars rol yapma oyunu olan Star Wars: Galaxy of Heroes'da oyunculara Hoth, Tatooine, Bespin, Coruscant gibi gezegenlere yolculuk ederek bu gezegenlerde Jedi ve Sith güçlerini savaştırma imkanı veriliyor. Oyunun temel mantığı kendi kahraman takımınızı oluşturarak düşman takımlarla savaşma üzerine kurulu. İlk olarak tarafımızı belirliyoruz, karanlık tarafı ya da aydınlık tarafı seçtikten sonra farklı kahramanları seçerek takımımızı oluşturuyoruz. Sonrasında arenalara çıkarak rakiplerimize gücümüzü sergiliyoruz.

Star Wars: Galaxy of Heroes'da Darth Vader ve Luke Skywalker gibi ünlü Star Wars kahramanlarının yanısıra Chewbacca, Han Solo, Boba Fett, Lando Calrissian ve Leia Organa gibi kahramanları da takımlarımıza dahil edebilmekteyiz. Bu kahramanları savaştıkça geliştirebiliyor ve sahip oldukları özel yeteneklerden faydalanarak düşmanlarımız karşısında üstünlük elde edebiliyoruz. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip Star Wars: Galaxy of Heroes bu anlamda RPG oyunlarının klasik yapısına sadık kalıyor. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR