Stardunk 2.2.1 (ios)

Stardunk

Stardunk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Playdigious

Top duvara çarpsın ve basket olsun.

Stardunk oyunu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir spor oyunudur. 

Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz renkli atmosferiyle oyun severlerin dikkatini çeken Stardunk oyunu basit gibi görünebilir. Fakat oyundaki amaç doğru açıyı bularak topun basket olmasını sağlamaktır. Bu baskette size yardımı dokunacak bir nesne de bulunmakta. Potanın hemen yanına kurulu olan duvar ilerideki zorlu seviyelerde çok işinize yarayacak. Basit gibi görünse de uzun mesafeli atışlarda işiniz gerçekten zor. 

Ama çok dikkatli olmanız gereken bir konu var. Topu duvara çarptırarak atsanız bile yanlış açı nedeniyle basket olmayabilir. İleriki seviyelerde sizi güzel toplar bekliyor fakat bolca altın biriktirmiş olmalısınız. Yüksek puanlı oyunlar için küresel ölçekte zirveye ulaşın. Online olarak oynanan bu oyunda dünyanın her yerinden rakiplerle oynayarak oyunu daha zevkli hale getirebilirsin. 

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ve oynarken de çok eğleneceğiniz bu oyun tam da sizlere göre. Hedef vurma oyunlarını seviyorsanız ve odaklanmanızı geliştirmek istiyorsanız bu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

Oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR