Starific

Starific
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starific oyunu sekizgenin içerisinde bulunan engelleri kırmayı ve en yüksek puanı almayı amaçlıyor.

Starific blok kırma oyunlarına benzeyen ve iOS platformu için ücretsiz olarak kullanıma açılmış olan bir beceri oyunu. Yalnız diğer blok kırma oyunlarındaki alışılmışın dışında olarak sekizgenin içinde hapsolmuş durumdasınız.

4 farklı beceri moduyla oyuncuları karşılayan Starific, ilk olarak "Arcade" ismini taşıyan bölüme sizi yönlendiriyor. Yeni başlayanlar için daha sonra oyunun nasıl oynanacağını anlatan kısa bir tanıtım videosundan sonra heyecanlı maceranız başlıyor.

Starific inanılmaz derecede eğlenceli fakat bir o kadar da oynaması imkansız bir oyun. Sekizgenin içinde bulunan blokların topu nasıl yönlendireceğiniz bilemiyorsunuz. Yani tamamıyla reflekse dayalı bir oyun olan Starific, beceri oyunlarının en farklısı olma özelliğini sahiplenecek gibi. Her yeni bölüme geçebilmek için belirli bir puan limitine ulaşmanız gerekiyor. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda bu puana ulaşmakta oldukça zorlanacaksınız hatta defalarca oynadığınızda bile hala 1. bölümde olabilirsiniz. O yüzden sabırlı olmanızda ve refleksinize biraz güvenmenizde fayda var.

Starific geliştiricileri bizleri düşünüp oyuna bir de joker hakları koymuş. Takıldığınız yerde sınırlı sayıda bulunan bu jokerleri kullanarak aynı bölüme yanmadan devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR