Starlike

Starlike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starlike uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan dostlarınızın hangi sosyal ağda hangi paylaşımları beğendiklerini takip edebiliyorsunuz.

Starlike uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının dostlarını sosyal medya hesaplarından kolayca takip edebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve sahip olduğu özellikleri sade, işlevsel bir arayüzle sunabilmesi sayesinde kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Uygulamanın temel işlevi, dostlarınızın LinkedIn, Twitter ve Facebook üzerinden beğendikleri yahut favorilerine ekledikleri paylaşımları takip etmek. Böylelikle sadece paylaştıkları şeyleri değil, beğenerek takip ettiği şeyleri de görme, onların zevkleri konusunda fikir sahibi olma imkanınız da doğuyor.

Elbette Starlike sadece bununla da bitmiyor. Uygulama içerisinden direkt olarak dostlarınızın beğendikleri şeyleri beğenebiliyor, tweetleri siz de favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede her defasında o sosyal ağın uygulamasına girmek yerine Starlike içerisinden tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

Eğer beğenmek ya da favorilere eklemek istemezseniz uygulamanın kendi uygulama içi beğenme seçeneğini de kullanarak daha sonra bu beğendiklerinize göz atabilirsiniz. Starlike'ın kendi beğenileri diğer sosyal ağlarınızda aktif olmayacaktır ve böylece sizi de belli etmeyecektir.

Arayüzün kullanışlı olması ve gelecekte daha fazla sosyal ağı destekleme ihtimali sebebiyle her kullanıcının beğeneceği bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Çalışması için aktif bir internet bağlantısının olması gerektiği ise tabii ki unutmayın.