State

State
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

State, sizinle aynı fikirde olan kişileri bulmanız için tasarlanmış ücretsiz bir sosyal platformdur.

State ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir sosyal paylaşım platformudur. Herkese açık olan bu platform özellikle yeni fikirlerini diğerleriyle paylaşmak isteyen kullanıcıları hedefliyor. Bu bağlamda State'i özetlemek için kullanacağımız en doğru kelime 'fikir' olacaktır.

Kullanıcılar duygu ve düşüncelerini ifade etmek için farklı sosyal medya kanalları kullanmakta fakat State tamamen farklı bir deneyim sözü veriyor. Bunu yapmak içinse sizinle aynı düşünen insanlarla aranızda bir ağ kuruyor ve bu ağ üzerinden fikirlerinizi paylaşan kullanıcılarla iletişime geçmenizi sağlıyor.

State tamamen limitsiz bir alan sunmakta. Herhangi bir konudaki fikirlerinizi diğerleriyle paylaşabilir geri dönüş alabilirsiniz. Farklı kullanıcılarla iletişime geçtikçe fikirleriniz gelişecek ve daha kusursuz bir hal alacaktır. Küresel bir ağ kuran State ile dünyada sizin gibi düşünen insanları bulabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Son derece temiz bir arayüz sunan State ile dünyaya yepyeni bir pencereden bakacaksınız.

YORUMLAR