Statune 2.0.1 (ios)

Statune

Statune
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell tarafından üretilen Statune ile sizi arayan kişilere son derece yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde cevap verebilirsiniz.

Statune iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz ücretsiz ve epey işlevsel bir uygulama. Turkcell tarafından üretilen bu faydalı uygulama kullanıcıların gelen aramalara yaratıcı bir şekilde cevap vermelerini sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak sizleri arayan kişilere klasik ve sıkıcı dııt dııt sesi dinletmek yerine o an nerede olduğunuzu ve ne yaptığınız belirten bir konuşma metni dinletebilirsiniz. Bildiğiniz gibi bazen gelen aramalara cevap veremeyecek durumlarda olabiliyoruz ve karşı taraf bu durumdan rahatsız olabiliyor. Statune tam da bu noktada devreye girerek arayan kişiye ne yaptığınızı belirtiyor. Örneğin; annenizin veya sevgilinizin aradığı esnada sınavdaysanız veya başka önemli işleriniz varsa Statune sizin adınıza o kişilere cevap veriyor.

Uygulama özellikle araba kullanırken çok işe yarıyor. Bildiğiniz gibi araba sürerken telefonla ilgilenmek büyük kazalara sebebiyet verebiliyor. Statune ile bu gibi sorunlara kökten çözüm sağlayabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer dikkat çekici yanı ise Facebook ve Twitter desteği sunması. Bu sayede uygulama içerisinden seçtiğiniz durum bildirimlerini sosyal medya profilleriniz üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Uygulamada tam tamına 300 durum bildirimi yer alıyor. Bunların arasında telefon sessizde, uyuyorum, trafikteyim, yemek yiyorum, gitar çalıyorum, hamaktayım, ben de seviyorum ve spor yapıyorum gibi yüzlerce seçenek mevcut. Durum bilgilerine ek olarak o an nerede olduğunuzu da belirtme şansına sahipsiniz.

Turkcell'in diğer servislerinde olduğu gibi bu uygulamada da son derece şık ve kaliteli görünen bir arayüz kullanılmış. Durum bildirimlerinizi seçerken herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz çünkü uygulamada her şey olması gerektiği gibi düzenli bir şekilde toparlanmış.

Eğer siz de sizi arayan kişilere cevap veremediğiniz durumlarda sizin adınıza cevap verebilecek kaliteli bir servise ihtyiaç duyuyorsanız Statune'u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR