Staying Together 1.2 (ios)

Staying Together

1.2
Staying Together
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Staying Together renkli bir görünüme sahip olan bir platform oyunudur

Staying Together oyuncuları güzel ve eğlenceli bir maceraya davet eden bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Staying Together'da birbirine kavuşmaya çalışan kahramanlarımızın hikayesi konu alınıyor. Oyunda 2 seven ana kahramanlar olarak öne çıkıyor. Bu sevenler birbirlerine kavuşmak için ise zorlu bulmacaları ve engelleri aşmak zorunda. Biz de sevenler ayrı kalmasın diyerek oyuna dahil oluyoruz ve onlara bu zorlu engelleri aşmaları için yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Özel bölüm tasarımlarına sahip olan Staying Together zekice hazırlanmış bulmacalarla donatılmış. Yaratıcılığımızı konuşturarak ve partnerimizle işbirliği yaparak geçebileceğimiz bu bulmacaları aşmak için kahramanlarımızı aynı anda yönetmemiz gerekiyor. Tek bir kahramanı yöneterek oyunda ilerlememiz mümkün değil. Zaten oyunun özünde uyum öğresi yer alıyor.

Staying Together görsel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Oyunun grafiklerindeki kendine has hava renkli arkaplanlar ile pekiştiriliyor. Eğer kaliteli bir platform oyunu oynamak isterseniz Staying Together'ı tavsiye edebiliriz.

YORUMLAR