STELLAR FOX

STELLAR FOX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

STELLAR FOX, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

STELLAR FOX, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunudur. Hoş bir temaya ve kolay kontrollere sahip olan oyunda zorlu bölümlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir beceri oyunu olan STELLAR FOX, birbirinden zorlu bulmacaları ve bölümleriyle dikkatimizi çekiyor. Oyunda yavru bir tilkiyi kontrol ediyor ve platformları geçmeye çalışıyorsunuz. Heyecan ve aksiyon dolu bir ortam sunan oyunda becerilerinizi sınıyor ve tehlikelere meydan okuyorsunuz. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda portallara ulaşmanız gerekiyor. Onlarca farklı zorlukta bölüme sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız STELLAR FOX tam size göre diyebilirim. Farklı mekanikleri ve kolay oynanışıyla STELLAR FOX'u kaçırmayın.

Rahatlatıcı bir temada geçen oyunu tek parmağınızla kontrol edebiliyorsunuz. STELLAR FOX oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.