Steppy Pants 1.0 (ios)

Steppy Pants

1.0
Steppy Pants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Steppy Pants mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Steppy Pants oldukça basit bir oyun mantığına sahip olan ve telefonunuzu ya da tabletinizi elinizden bırakamamanıza sebep olan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Steppy Pants'ta sıradan bir adamın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımızın macerası ise yolda yürümesiyle başlıyor. Kahramanımız daaslında bizden biri, o da yolda yürürken parkelerin ortasına basmaya ve parkeler arasındaki çizgilere basmadan yoluna devam etmeye çalışıyor. Bu iş için de adımlarını ayarlaması gerekiyor. Bize düşen görev kahramanımızın adımlarını düzgün atarak çizglere basmamasını sağlamakk. Eğer çizgilere basarsa oyun sonlanıyor.

Steppy Pants tek dokunuşla oynayabileceğiniz bir oyun. Fakat bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor. Oyunda adımlarınızı ayarlamak için parmağınızla ekrana dokunmanız ve kısa bir süre parmağınızı basılı tutmanız gerekmekte. Gereğinden uzun veya kısa basılı tutarsanız çizgiye denk geliyorsunuz ve oyun sonlanıyor. Oyun boyunca altınları toplayabiliyor ve bu altınları yeni kahramanların kilidini açmak için kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR